top of page

LIHTNE JA TURVALINE

Ostude sooritamiseks pole sisselogimine vajalik. Samas on see soovitatav, kuna nii saad osa mitmetest soodustustest. Meie tootevaliku leiad lehekülje vasakust servast. Kui otsid kindlat marki või jooki, siis sisesta see otsingukasti ning Sulle kuvatakse otsingusõnale vastavad tulemused.

Kõiki meie tootekategooriaid on võimalik mugavalt filtreerida. Tootekategooriale klikkides avaneb väike kategooria leht, mis sisaldab ka filtrite menüüd. Seal saad Sa mugavalt oma valikut kitsendada. Nii saad otsida tooteid, mis just Sinu maitse-eelistusega sobivad.

Kuidas osta:

 • Leia endale sobiv toode

 • Lisa toode ostukorvi ja vali sobiv kogus

 • Täida vajalikud väljad ning vali tarneviis

 • Vali makseviis ja kinnita tellimusseal pole lingitud mitte ainult

ÜLDTINGIMUSED

EBD Groupl AS-il on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgnevatel juhtudel:

 • kui ostja on alla 18-aastane;

 • kaup on laost otsa saanud;

 • kauba hind või omadused on e-poes süsteemivea tõttu valesti kuvatud;

 • kauba eest tasutud summa pole laekunud EBD Group OÜ pangakontole.

Kui EBD Groupl ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

Kauba tagastamine

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba     tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@ebd.ee või helistada selle kaupluse kontakttelefonile, kus ost sooritati. Vale või defektiga kauba saate välja vahetada ostutšeki või arve alusel. Tagastamise kulud kannab EBD Group OÜ.

Kauba tagastamine kokkuleppel

Tagastamisele kuuluvad ainult tellimused, mille kohta on kliendil esitada mõlemat osapoolt sisaldav kokkulepe kirjalikul kujul. Tagastamisele kuuluvad ainult rikkumata pakendiga avamata tooted. Tooteid mida müüakse kasti või kohvriga võtame vastu ainult suletud kujul. Avatud õlle ja viinakohvrid ning veinikastid tagastamisele ei kuulu. Võtame tagastusi vastu kahe nädala jooksul alates müügi hetkest. 

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Müüjal on õigus kasutada (sh töödelda) kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks.

Müüja töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • e-poes esitatud tellimuse täitmine;

 • e-poe kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine;

 • kliendi päringutele vastamine;

 • tarbijaharjumuste uurimine;

 • müügistatistika koostamine;

 • e-poe teenuste haldamine ja arendamine.

Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a makseteenust vahendavale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik ostu eest tasumiseks, ja posti- või kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik kauba kliendile kättetoimetamiseks. E-poest külalisena ostmisel registreeritakse kliendi ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon ning postiaadress juhul, kui see on vajalik kauba kliendile kohale toimetamiseks.

E-poes külalisena ostu sooritanud klientide isiku- ja ostuandmeid säilitatakse 2 aastat arvates ostu sooritamisest. Peale nimetatud tähtaja saabumist isikuandmed kustutatakse automaatselt. E-poes. Mitte aktiivsete klientide isikuandmed kusututatakse poole aasta jooksul.

Kliendil on igal ajal õigus saada e-kaupluse administraatorilt enda kohta käivaid isikuandmeid, nõuda kliendi isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning isikuandmete töötlemise lõpetamist. Taotlused palume esitada elektrooniliselt EBD Group OÜ e-kaupluse administraatorile kliendiinfo@EBD Group.ee. Eesmärgiga tagada isikuandmete töötlemise turvalisus, peab kliendi taotlus olema digitaalselt allkirjastatud. Müüjal on õigus jätta kliendi taotlus rahuldamata, kui kliendi isikusamasust ei ole võimalik tuvastada või isikuandmete edastamine ei ole turvaline.

Müüjal puudub internetipanga vahendusel kauba eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele. Müüjal on õigus e-poes registreeritud isikuandmetele teostada profiilianalüüsi, et paremini mõista klientide ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda paremaid kaupu ja teenuseid võimaldades otseturunduse täpsemat suunamist.

E-poes on isikuandmete vastutavaks töötlejaks EBD Group OÜ. EBD Group OÜ on õigus edastada isikuandmeid e-poe koostööpartneritest volitatud töötlejatele eesmärgiga pakkuda klientidele parimat teenust. Volitatud töötlejatel on õigus isikuandmeid töödelda ainult müüjalt saadud juhiste järgi ning volitatud töötlejatega on sõlmitud lepingud isikuandmete konfidentsiaalsena hoidmise kohta. E-poe isikuandmete volitatud töötlejad on toodud siin.

EBD Group OÜ ( Kesk tee 12 Jüri 75305 Harju maakond, Estonia, Tel +372 578 77 220

Eesti Post AS (aadress: Pallasti 28, Tallinn, telefon: (+372) 661 6616, e-posti aadress: info@omniva.ee)

Lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). See aitab veebisaidil meelde jätta sinu tehtud valikuid meie lehel. Lehte külastades nõustud sellega, et kasutame küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstilõik sinu veebilehitsejas, mis laetakse sinu arvutisse kui sa mingit kindlat veebilehte külastad. Küpsised võimaldavad veebilehel külastaja arvuti ära tunda. Lisaks aitab veebilehel meelde jätta teavet sinu külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt ja muid seadeid. See võib muuta järgmise külastuse sinu jaoks lihtsamaks ja kasulikumaks. Küpsistel on oluline roll. Nendeta oleks veebi kasutamine palju häirivam kogemus.

EBD Group kasutab:

 • •seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;

 • •püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel;

 • •kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad meie partnerite veebilehed, mis on meie lehele manustatud või millele me lingime. Nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, infot nende küpsiste haldamise kohta leiad kolmanda osapoole kodulehelt.

Milleks me küpsiseid kasutame ja millist teavet me kogume?

Küpsised aitavad meil teenuseid vastavalt sinu soovile ja harjumusele edastada. Küpsiseid kasutatakse tavaliselt statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi võrgukülgede külastamisel. Näiteks kasutame neid turvalise otsingu eelistuste meeldejätmiseks, profiilide loomist sihitatud reklaamide esitamiseks, nähtavate reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, lehe külastajate loendamiseks, meie teenustesse registreerumisel abi pakkumiseks ja sinu andmete kaitsmiseks. Kui külastad meie veebilehte, võivad lisaks meie küpsistele sinu arvutisse küpsiseid salvestada ja nendele juurde pääseda ning sinu internetitegevuse ja veebiteenuste kasutamise kohta teavet koguda ka meie analüüside ja reklaamide esitamisega seotud partnerid.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?

Jah, veebilehitsejal on võimalik keelata küpsiste kasutamine. Küpsiste kohta leiad rohkem teavet veebilehelt:

TARBIJATE ÕIGUSED

Alates 15. veebruarist 2016 on kõikidele tarbijatele üle Euroopa Liidu avatud uus elektrooniline keskkond, mille kaudu saab lahendada e-kauplejatega tekkinud kaebusi. Keskkond hõlbustab nii siseriiklike kui ka piiriüleste tehingutega seotud vaidluste lahendamist. 

Keskkond kannab nime ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) ning asub aadressil http://ec.europa.eu/odr 

Platvormi tegevust reguleerib Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus 524/2013 tarbijavaidluste internetipõhise lahendamise kohta. Lisaks on vastu võetud Komisjoni rakendusmäärus 2015/1051 ettenähtud internetipõhise vaidluste lahendamise platvormi funktsioonide rakendamise üksikasjade, elektroonilise kaebuse vormi üksikasjade ning kontaktpunktide vahelise koostöö üksikasjade kohta. ODR platvormile võimaldab ELi tarbijail ja kauplejail esitada internetiostudega seotud vaidlused ADR (Alternative Dispute Resolution) üksustele lahendamiseks veebi kaudu. ODRi platvorm ühendab kõiki riiklikke ADRi üksusi Euroopa Liidus. ODRi platvorm teavitab kauplejat tema kohta esitatud kaebusest. Seejärel lepivad tarbija ja kaupleja kokku selles, millist ADRi üksust nendevahelise vaidluse lahendamiseks kasutada.

Tarbijakaitseametilt saab abi küsida tööpäevadel kella 9.00 – 16.00 telefoninumbril  6201707 või emaili teel info@tarbijakaitseamet.ee

EBD GROUP OÜ PRIVAATSUSPOLIITIKA

EBD Group OÜ privaatsuspoliitika sätestab põhimõtted, mille alusel EBD Group OÜ töötleb oma klientide isikuandmeid. Privaatsuspoliitika kehtib kõikide füüsilisest isikust klientide ja kasutajate suhtes, kes ostavad ettevõtte poolt pakutavaid kaupu ning kes külastavad kaupluseid ja veebisaite. EBD Group OÜ kasutab isikuandmeid Teie parimaks teenindamiseks ning kõigi lepinguliste suhete ja seadustest tulenevate kohustuste korrektseks täitmiseks.

EBD Group OÜ klientide isikuandmete vastutavate töötlejate kontaktandmed on:

EBD Group OÜ – aadress Kesk tee 12 Jüri 75305 Harju maakond, , e-post. info@ebd.ee

Privaatsuspoliitika ulatus

Privaatsuspoliitika kehtib kõikide füüsilisest isikust klientide ja kasutajate suhtes, kes ostavad EBD Group OÜ poolt pakutavaid kaupu ning kes külastavad ettevõtte kaupluseid ja veebisaite.

EBD Group E-kaupluse klientide isikuandmete töötlemise tingimused on kättesaadavad siin: https://www.atla-naps..ee/ostuinfo

Milliseid isikuandmeid EBD Group OÜ kogub?

EBD Group OÜ võib teenuse parima osutamise eesmärgil teenuse osutamiseks vajalikus ulatuses koguda isikuandmeid, mille hulka kuuluvad eelkõige, kuid mitte ainult Teie nimi, e-posti aadress, postiaadress, telefoninumber, eelistatav keel, otseturundusega seotud valikud ning digitaalsete seadmete poolt edastatud tehniline info (nt küpsised ja muud sarnased tehnoloogiad).

Kuidas EBD Group OÜ isikuandmeid kogub?

EBD Group OÜ kogub Teie isikuandmeid Teie nõusolekul kliendisuhte alguses ja jooksul Teie poolt toodete ja teenuste ostmisel ja kasutamisel. EBD Group OÜ kogub Teie isikuandmeid ainult juhul, kui Te edastate sellist teavet vabatahtlikult.

Millistel eesmärkidel EBD Group OÜ isikuandmeid töötleb?

EBD Group OÜ töötleb isikuandmeid alljärgnevatel eesmärkidel:

 • kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine

 • kliendiga sõlmitava või sõlmitud lepingu sõlmimine ja täitmine

 • kliendi päringutele vastamine

 • kliendisuhete arendamine ja analüüs

 • toodete ja teenuste pakkumine

 • otseturundus

 • õigustatud huvi

 • tarbijaharjumuste uurimine

 • teenuste haldamine ja arendamine

 • veebilehe kasutamine ja täiustamine

 • loosimiste ja küsitluste läbi viimine

 • müügistatistika koostamine

 • isikute ja vara kaitse

 • seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks

Kuidas EBD Group OÜ Teie isikuandmeid kaitseb?

EBD Group OÜ kasutab Teie isikuandmete kogumisel, säilitamisel ja töötlemisel ajakohaseid ja piisavaid ning tehnilisi ja korralduslike turvameetmeid, mis kaitsevad kliendiandmebaasides ja veebilehtedel salvestatud isikuandmetele loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Teie isikuandmete edastamine

EBD Group OÜ võib Teie isikuandmete töötlemisel kasutada kolmandast isikust teenusepakkujaid, kes osutavad meile vajalikke teenuseid (näiteks tarkvaraarendus, otseturustuse edastamine, makse- ja postiteenuse osutajad). Kõigi kolmandatest isikutest teenusepakkujatega, kellele EBD Group OÜ isikuandmeid edastab, on sõlmitud lepingud isikuandmete kaitse ja edastatava teabe konfidentsiaalsena hoidmise kohta. Ajakohase nimekirja kõigi volitatud töötlejate nimede, aadresside ja muude kontaktandmetega teeb EBD Group OÜ kliendile kättesaadavaks kliendi taotluse alusel.

Isikuandmete töötlemise tähtaeg

EBD Group OÜ võib töödelda Teie isikuandmeid nii kaua, kui on vajalik ettevõtte ja Teie vahelise kliendisuhte või muu samaväärse suhte täitmiseks kuni Teie poolt isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasi võtmiseni või maksu- ja õiguslikel eesmärkidel kuni seadusest tulenevate tähtaegadeni.

Otseturundus

EBD Group OÜ võib Teie nõusolekul kasutada Teie edastatud isikuandmeid, et edastada Teile infot sooduspakkumiste, kampaaniate ja pakkumiste kohta. Juhul, kui Te ei soovi enam otsepakkumisi saada, on Teil igal ajal õigus võtta isikuandmete töötlemise nõusolek tagasi järgides otsepostituses olevaid juhiseid või võttes meiega ühendust.

Küpsiste kasutamine

EBD Group OÜ veebilehed kasutavad küpsiseid. Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas kasutaja veebilehte kasutab, eesmärgiga pakkuda kasutajale paremat kasutajakogemust.

Veebilehtedel on kasutusel järgmised küpsised:

 • seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada veebilehe kasutamist;

 • püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid veebilehel;

 • vanusepiirangu küpsised, mille eesmärk tuleneb seadusest;

 • esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kasutajale sobilikku reklaami ja pakkumisi;

 • kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Kasutaja võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kasutajatel kättesaadavad.

Lisaks analüüsiküpsiste kasutamisele kasutavad veebilehed piksleid (pixel tags, web-beacons), mille abil jälgitakse veebilehe kasutust. Seda tehes ei töödelda isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid

Isikustamata andmete töötlemine

EBD Group OÜ veebilehtede külastamisel võib EBD Group OÜ koguda Teilt isikustamata andmeid nagu veebilehe külastamise kuupäev ja kellaeg, veebilehelt alla laetud info, teave brauseri nime ja operatsioonisüsteemi kohta, interneti-teenuse pakkuja ning muud sarnast teavet. Nimetatud andmeid töödeldakse anonüümselt ning andmeid kasutatakse veebilehe funktsionaalsuse parandamise eesmärgil.

Videosalvestused

EBD Group OÜ kauplustes on isikute ja vara kaitse eesmärgil videovalve. Videovalve tulemusel tekkiva videosalvestuse ja videosalvestusel töödeldavate isikuandmete vastutav töötleja ja valvekaamerate omanik on EBD Group OÜ. Kõikidele videosalvestistele on juurdepääs vaid isikutel, kellel on õigus videosalvestistega tutvuda oma tööülesannetest lähtuvalt. Videosalvestisi säilitatakse reeglina kuni 60 kalendripäeva, välja arvatud kui pikem säilitamise vajadus on seotud käimasoleva isikute ja vara kaitsega seotud järelevalvemenetlusega.

Profileerimine

EBD Group OÜ võib kasutada Teie isikuandmeid ja ostude statistilisi andmeid profiilianalüüsi teostamiseks, et paremini mõista Teie ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda Teile paremaid kaupu ja teenuseid. EBD Group OÜ ei tee profileerimise tulemusel Teie suhtes mingeid õiguslikku tähendust omavaid otsuseid.

Teie õigused seoses Teie isikuandmete töötlemisega

Teil on igal ajal õigus küsida EBD Group OÜlt, kellele Te olete oma isikuandmeid edastanud, Teie isikuandmeid, nõuda Teie isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning Teie isikuandmete kustutamist.

Teie isikuandmete töötlemisega seotud taotlused palume esitada elektrooniliselt EBD Group OÜ andmekaitsespetsialistile e-posti aadressil info@ebd.ee Eesmärgiga tagada isikuandmete töötlemise turvalisus, peab Teie taotlus olema digitaalselt allkirjastatud.

EBD Group OÜl on õigus jätta Teie taotlus rahuldamata, kui Teie isikusamasust ei ole võimalik tuvastada või isikuandmete edastamine ei ole turvaline. EBD Group OÜl on õigus keelduda Teie isikuandmete kustutamise taotluse rahuldamisest juhul, kui isikuandmete töötlemise kohustus tuleneb kehtivast lepingust, seadusest või on vajalik õigusnõuete koostamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks seoses isikute ja vara kaitsega.

Privaatsuspoliitika muutmine

EBD Group OÜl on igal ajal õigus privaatsuspoliitikat muuta ja täiendada. Kehtiv privaatsuspoliitika on alati kättesaadav EBD Group OÜ veebilehel.

Kaebuste esitamine

Juhul, kui Te leiate, et EBD Group OÜ rikub isikuandmete töötlemisel Teie õiguseid, on Teil õigus igal ajal pöörduda ülaltoodud kontaktidel EBD Group OÜ andmekaitsespetsialisti poole e-posti aadressil info@ebd.ee Andmekaitse Inspektsiooni (www.aki.ee ) või kohtu poole.

bottom of page